NGT Podběráková Hlava 42 + Specimen Net

TOP 28 v kategorii Podběráky a vezírky

NGT Podběráková Hlava 42 + Specimen Net

Podběráková hlava je vyrobená z jemné zelené síťoviny šetrné k rybě. Boční strany sítě mají velká oka, spodní část a lemování kolem ramen jsou z jemného materiálu. Síť je tak...
Garantovaný nákup z FishMax

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 748 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 2 610 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaDoplňkové služby49 Kč98 % • 406 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč2 recenzeDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 121 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč95 % • 554 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč100 % • 144 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 103 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 13 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč98 % • 15 768 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 4 795 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 182 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek65 Kč99 % • 12 059 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 8 580 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč100 % • 3 552 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč93 % • 855 recenzíDalší informace

Druh
podběrák
Počet dílů

• , zakoupeno v Chyť a pusť

Zato podběráková hlava mě překvapila svojí cenou a provedením sítě. Je opravdu prostorná a hezky udělaná. Oceňuji jemnější síť ve spodní části, kovový kříž a já měl v provedení na boku dva plováky. Plováky jsem sundal aby se mě s hlavou lépe manipulovalo při podebírání a nandal jsem si je na teleskopickou podběrákovou tyč NGT, kterou jsem si kupoval k této hlavě. Doporučuji hlavně větší a těžší ryby vylovovat z vody tak, že si tyč odšroubujete a nosíte je na podložku pouze v podběrákové hlavě !

• , zakoupeno v Rybina.cz

Dobré zpracování, poměr cena/výkon OK

• , zakoupeno v NGTFISH.CZ

To co má plní na 100% jsem spokojen s tímto výrobkem.

Druh
podběrák
Počet dílů

Síť je tak celkově velmi lehká, a to i když je nasáknutá vodou. Předností tohoto podběráku je, díky tomu, velmi snadná manipulace při zdolávání a výpadech ryby.  délka ramen 105 cm hloubka sítě 90 cm dodáváno včetně kovového kříže

Rozlučte se s velkým, těžkým, neohrabaným podběrákem a pořiďte si náčiní, které vám bude dělat radost! Ideální použití v kombinaci s ultra tenkou karbonovou tyčí nebo běžnými tyčemi anglické značky NGT.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Chyť a pusť

• , zakoupeno v Rybina.cz

Dobré zpracování, poměr cena/výkon OK

• , zakoupeno v NGTFISH.CZ

To co má plní na 100% jsem spokojen s tímto výrobkem.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v NGTFISH.CZ

První dojem, že jsem koupil dobře, v praxi se to snad potvrdí

• , zakoupeno v rybarlovec

• Cena, prostorný.

Kvalita za rozumné peníze.

• , zakoupeno v Krmiva Hulín

ok

• obrovský podběrák
    • vypadá velice kvalitně

vlastním krátce ale na první pohled a omak mu věřím

• , zakoupeno v Rybářské potřeby Na Soutoku

• materiál podberaku vyhovující

hlavně aby byl co podebira v roce 2016 preji vsem hodně zdraví a hodně ulovku

• , zakoupeno v NGTFISH.CZ

• Hlava drzi pevne v y drziaku,siet je priestranna!!
    • Akurat pod nazvom integrovane plavaky na ramenach som cakal ine prevedene spracovanie cize nielen nasunute,ale ucel splna uplne:)

Za predajnu cenu mega hlava:)

• , zakoupeno v TROPIC FISHING

• ok