Mivardi Professional Podběrák

• , zakoupeno v Aquazona.cz

ještě jsem nevyzkoušel

• , zakoupeno v Chyť a pusť

• Pěkné provedení
    • Za ty peníze by mohlo být lepší zpracování.

Na podběráku mě praskla hlava. Chtělo použít kvalitnější slitinu.

• , zakoupeno v Rybářské potřeby Na Soutoku

• skladnost
    • při prvním použití se spojovací vidlice porouchala

předpokládal jsem kvalitu,ale bohužel kvalita za tu cenu velmi chabá.

Materiál
nanovlákno

Nejvyšší model podběráku, určený pro náročné kapraře. Nově vyvinutý rychlesklopný mechanismus umožňuje rychlé složení ramen s použitím jedné ruky.

Ramena mohou být následně vytažena ze středového uložení. Rychleschnoucí síťka z nanovlákna neabsorbuje vodu a proto je snadné ovládat tento podběrák pod vodou.

Podběráková tyč není součástí balení!

Tabulka parametrů

Počet kusů v balení 1

Rozměr 1 x 1 x 1 m

Materiál rychleschnoucí síť z nanovláken

EAN: 2000020810861

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Aquazona.cz

ještě jsem nevyzkoušel

• , zakoupeno v Chyť a pusť

• Pěkné provedení
    • Za ty peníze by mohlo být lepší zpracování.

Na podběráku mě praskla hlava. Chtělo použít kvalitnější slitinu.

• , zakoupeno v Rybářské potřeby Na Soutoku

• skladnost
    • při prvním použití se spojovací vidlice porouchala

předpokládal jsem kvalitu,ale bohužel kvalita za tu cenu velmi chabá.

• , zakoupeno v Mr.Fish

• V případě funkčnosti by se jednalo o skvělý podběrák
    • Výrobce uvádí nejvyšší modelovou řadu,velice snadno sklopitelný jednou rukou...Sklopit nejde vůbec,ani oběma.Také prodejci se to s jiným kusem nepodařilo!

Obchod mou reklamaci bez problémů uznal.Zavítal jsem ale stejně na oficiální stránky Mivardi.Tam jsem zjistil,že nejsem sám,komu podběrák nefunguje.Volal jsem jejich ,,technikovi"a dozvěděl se,že to je složité a po telefonu mi to nevysvětlí/proč nejde podběrák sklopit/Chtěl jsem tedy k telefonu někoho,kdo mi vysvětlení podá,nikdo takový se nenašel.Žádal jsem zrušení klamavé reklamy z popisu.Prý se pokusí,aby ji odstranili,ale jinak dle jeho by podběrák mohl fungovat,až se OCHODÍ.Mou námitkou,jak se může ochodit,když nejde vůbec sklopit jsme debatu skončili.

• , zakoupeno v mivardi.cz

super podběrák , max. spokojenost....

• , zakoupeno v mivardi.cz

kvalita za super cenu